Contacts - Fruity Line

Contacts


Managing board

Mark Bruijn
Owner
Mark Bruijn
Owner


Phone:
0344672030

E-mail:
mark@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
Stephan Lupker
Managing Director
Stephan Lupker
Managing Director


Phone:
0344672030

E-mail:
stephan@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
Frans Sinke
Owner
Frans Sinke
Owner


Phone:
0344672030

E-mail:
frans@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
  • Frans
Johan Visser
Sales Director
Johan Visser
Sales Director


Phone:
0344672030

E-mail:
johan@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
Bart van der Knijff
Operational director
Bart van der Knijff
Operational director


Phone:
0344672030

E-mail:
bart@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
  • Frans

Management Team

Erik Konijnenberg
Quality manager
Erik Konijnenberg
Quality manager


Phone:
344672030

E-mail:
e.konijnenberg@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
Geert de Vries
Purchase manager
Geert de Vries
Purchase manager


Phone:
0344 67 20 30

E-mail:
geert@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
Hilde van Duijn
Human resources manager
Hilde van Duijn
Human resources manager


Phone:
0031 344 67 20 30

E-mail:
hilde@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
Etienne Bouwmans
Manager administration
Etienne Bouwmans
Manager administration


Phone:
0344672030

E-mail:
etienne@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
Ellen Vos
Manager Customer Services
Ellen Vos
Manager Customer Services


Phone:
0344672030

E-mail:
vos@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels

Sales

Kees Kranendonk
Key Account Manager NL
Kees Kranendonk
Key Account Manager NL


Phone:
0344672030

E-mail:
kees@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
Tom Hüneke
Key Account Manager DE
Tom Hüneke
Key Account Manager DE


Phone:
00491737460693

E-mail:
hueneke@fruity-line.nl

Languages:
  • Duits
Nigel Rogers
Accountmanager UK
Nigel Rogers
Accountmanager UK


Phone:
00441542473673

E-mail:
nigel@fruity-line.co.uk

Languages:
  • Engels
Anton Kooren
Key Account Manager AT
Anton Kooren
Key Account Manager AT


Phone:
00436645850497

E-mail:
info@interfrisch.at

Languages:
  • Nederlands
  • Duits
Marcel Kramer
Accountmanager NL
Marcel Kramer
Accountmanager NL


Phone:
0344672030

E-mail:
mjm.kramer@gmail.com

Languages:
  • Nederlands
Marc Coll
Account manager ES
Marc Coll
Account manager ES


Phone:
0344 67 20 30

E-mail:
marc@fruity-line.nl

Languages:
  • Engels
  • Spaans
Patrick Koster
Key Accountmanager NL
Patrick Koster
Key Accountmanager NL


Phone:
0344672030

E-mail:
koster@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
Thomas Dupressoir
Key accountmanager FR
Thomas Dupressoir
Key accountmanager FR


Phone:
0033 6 08 24 53 59

E-mail:
thomas@fruity-line.fr

Languages:
  • Engels
  • Frans
Robert-Paul Prijt
Key Accountmanager
Robert-Paul Prijt
Key Accountmanager


Phone:
0031 (0) 344 67 20 30

E-mail:
robert@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits

Sales department

Ilze van Dam
Customer Services Representative DE/AT
Ilze van Dam
Customer Services Representative DE/AT


Phone:
0031 (0)344 67 20 30

E-mail:
ilze@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
  • Frans
Anet Kosters
Customer Services Representative BE/FR
Anet Kosters
Customer Services Representative BE/FR


Phone:
0344 67 20 30

E-mail:
anet@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
  • Frans
David Groeneveld
Customer Services Representative DE/AT
David Groeneveld
Customer Services Representative DE/AT


Phone:
0344 67 20 30

E-mail:
david@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
  • Frans
Noraly Duizer
Customer Services Representative UK/Scandinavia
Noraly Duizer
Customer Services Representative UK/Scandinavia


Phone:
0031 344 67 20 30

E-mail:
noraly@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
Roberta Sardo
Customer Services Representative IT/ES
Roberta Sardo
Customer Services Representative IT/ES


Phone:
0031 344 67 20 30

E-mail:
roberta@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
  • Spaans
  • Italiaans
Marianne Leeman
Customer Services Representative NL
Marianne Leeman
Customer Services Representative NL


Phone:
0344672030

E-mail:
marianne@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
Ellen Arts
Marketing
Ellen Arts
Marketing


Phone:
0344672030

E-mail:
ellen@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels

HR

Bianca Bakhuis-Westerik
HR
Bianca Bakhuis-Westerik
HR


Phone:
0031 344 67 20 30

E-mail:
receptie@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
Arnoud Broekman
Payroll administrator
Arnoud Broekman
Payroll administrator


Phone:
0344 67 20 30

E-mail:
arnoud@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
Patty van der Schoor-Knibbeler
HR officer
Patty van der Schoor-Knibbeler
HR officer


Phone:
0344 67 20 30

E-mail:
patty@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels

Administration

Nelleke van de Klok – van den Hater
Administration
Nelleke van de Klok – van den Hater
Administration


Phone:
0344 67 20 30

E-mail:
nelleke@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
Bob Evers
Administration
Bob Evers
Administration


Phone:
0344 67 20 30

E-mail:
bob@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels

Purchase

Johan Kleinjan
Purchasing department
Johan Kleinjan
Purchasing department


Phone:
0344 67 20 30

E-mail:
kleinjan@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
Antoon Appeldoorn
Purchasing department
Antoon Appeldoorn
Purchasing department


Phone:
0344 67 20 30

E-mail:
antoon@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits

Production

Wim Eleveld
Operations manager production
Wim Eleveld
Operations manager production


Phone:
0031 344 67 20 30

E-mail:
eleveld@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
Jacco van Pelt
Production manager
Jacco van Pelt
Production manager


Phone:
0344672030

E-mail:
jacco@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
Herwin van Doodewaard
Manager labeling department
Herwin van Doodewaard
Manager labeling department


Phone:
0344672030

E-mail:
herwin@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
Anton Put
Production manager
Anton Put
Production manager


Phone:
0344672030

E-mail:
put@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels

Supply Chain

Leo van den Bovenkamp
Manager project office
Leo van den Bovenkamp
Manager project office


Phone:
0344672030

E-mail:
leo@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits

Quality

Jeannerie de Goffau
Quality
Jeannerie de Goffau
Quality


Phone:
0344 67 20 30

E-mail:
jeannerie@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
Jeffrey van Buul
Quality
Jeffrey van Buul
Quality


Phone:
0344672030

E-mail:
buul@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
Renée Sinke
Quality
Renée Sinke
Quality


Phone:
0344672030

E-mail:
renee@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
  • Frans

Product development

Irma de Kleijne
Head product development
Irma de Kleijne
Head product development


Phone:
0344672030

E-mail:
irma@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
Astrid Barendse
Product development
Astrid Barendse
Product development


Phone:
0031 344 67 20 30

E-mail:
astrid@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels

Reception

Cécile Jansen
Receptionist
Cécile Jansen
Receptionist


Phone:
0344672030

E-mail:
receptie@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits

Order-Entry

Janine Opperman
Order-Entry
Janine Opperman
Order-Entry


Phone:
0344672030

E-mail:
janine@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
Ivana Gonscakova
Order-Entry
Ivana Gonscakova
Order-Entry


Phone:
0344672030

E-mail:
ivana@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels

Technical services

Johnny de Grundt
Head of technical services
Johnny de Grundt
Head of technical services


Phone:
0344 67 20 30

E-mail:
johnny@fruity-line.nl

Languages:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits

Contact info

Cuneraweg 9
4051 CE Ochten, Nederland


0031 - (0)344 - 67 20 30
0031 - (0)344 - 67 20 31


info@fruity-line.nl