Contactpersonen - Fruity Line

Contactpersonen


Directie

Mark Bruijn
CEO (Strategy & Business development)
Mark Bruijn
CEO (Strategy & Business development)


Telefoonnummer:
+31 (0)344 67 20 30

Talen:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
Stephan Lupker
CEO (General & Finance)
Stephan Lupker
CEO (General & Finance)


Telefoonnummer:
+31 (0)344 67 20 30

Talen:
  • Nederlands
  • Engels
Johan Visser
CCO
Johan Visser
CCO


Telefoonnummer:
+31 (0)344 67 20 30

Talen:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
Bart van der Knijff
COO
Bart van der Knijff
COO


Telefoonnummer:
+31 (0)344 67 20 30

Talen:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
  • Frans

Frans Sinke
Advisor of the board
Frans Sinke
Advisor of the board


Telefoonnummer:
+31 (0)344 67 20 30

Talen:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
  • Frans

Sales

Kees Kranendonk
Key Accountmanager NL
Kees Kranendonk
Key Accountmanager NL


Telefoonnummer:
+31 (0)344 67 20 30

E-mail:
Kees.Kranendonk@fruity-line.nl

Talen:
  • Nederlands
Patrick Koster
Key Accountmanager Scandinavië
Patrick Koster
Key Accountmanager Scandinavië


Telefoonnummer:
0344672030

E-mail:
Patrick.Koster@fruity-line.nl

Talen:
  • Nederlands
  • Engels
Tom Hüneke
Key Accountmanager DE
Tom Hüneke
Key Accountmanager DE


Telefoonnummer:
00491737460693

E-mail:
hueneke@fruity-line.nl

Talen:
  • Duits
Anton Kooren
Key Accountmanager AT
Anton Kooren
Key Accountmanager AT


Telefoonnummer:
0043 6 645 250 497

E-mail:
info@interfrisch.at

Talen:
  • Nederlands
  • Duits
Marcel Kramer
Key Accountmanager NL
Marcel Kramer
Key Accountmanager NL


Telefoonnummer:
+31 (0)344 67 20 30

E-mail:
Marcel.Kramer@fruity-line.nl

Talen:
  • Nederlands
Marc Coll
Key Accountmanager ES
Marc Coll
Key Accountmanager ES


Telefoonnummer:
+31 (0)344 67 20 30

E-mail:
marc@fruity-line.nl

Talen:
  • Engels
  • Spaans
Thomas Dupressoir
Key Accountmanager FR
Thomas Dupressoir
Key Accountmanager FR


Telefoonnummer:
+33 (0)6 08 24 53 59

E-mail:
thomas@fruity-line.fr

Talen:
  • Engels
  • Frans
Robert-Paul Prijt
Industrial Key Accountmanager
Robert-Paul Prijt
Industrial Key Accountmanager


Telefoonnummer:
+31 (0)344 67 20 30

E-mail:
Robert-Paul.Prijt@fruity-line.nl

Talen:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
Margot van Ommen
Accountmanager
Margot van Ommen
Accountmanager


Telefoonnummer:
+31 (0)344 67 20 30

E-mail:
Margot.vanOmmen@fruity-line.nl

Talen:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
  • Frans

Customer Services

Ellen Vos
Manager Customer Services
Ellen Vos
Manager Customer Services


Telefoonnummer:
+31 (0)344672030

E-mail:
Ellen.Vos@fruity-line.nl

Talen:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
Ilze van Dam
Customer Services Representative
Ilze van Dam
Customer Services Representative


Telefoonnummer:
+31 (0)344 67 20 30

E-mail:
Ilze.vanDam@fruity-line.nl

Talen:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
  • Frans
Jaap van Doorn
Customer Services Representative
Jaap van Doorn
Customer Services Representative


Telefoonnummer:
+31 (0)344 67 20 30

E-mail:
Jaap.vanDoorn@fruity-line.nl

Talen:
  • Nederlands
  • Engels
Alejandra Villegas
Customer Services Representative
Alejandra Villegas
Customer Services Representative


Telefoonnummer:
+31 (0)344 67 20 30

E-mail:
Alejandra.Villegas@fruity-line.nl

Talen:
  • Nederlands
  • Engels
  • Spaans
Ewa Madrzyk
Customer Services Representative
Ewa Madrzyk
Customer Services Representative


Telefoonnummer:
+31 (0)344 67 20 30

E-mail:
Ewa.Madrzyk@fruity-line.nl

Talen:
  • Nederlands
  • Engels
Claudia Pitigoi
Customer Services Representative
Claudia Pitigoi
Customer Services Representative


Telefoonnummer:
+31 (0)344 67 20 30

E-mail:
Claudia.Pitigoi@fruity-line.nl

Talen:
  • Engels
  • Italiaans
Sarah Welch
Customer Services Representative
Sarah Welch
Customer Services Representative


Telefoonnummer:
+31 (0)344 67 20 30

E-mail:
sarah.welch@fruity-line.nl

Talen:
  • Nederlands
  • Engels
  • Frans
Anet Kosters
Customer Services Representative
Anet Kosters
Customer Services Representative


Telefoonnummer:
+31 (0)344 67 20 30

E-mail:
Anet.Kosters@fruity-line.nl

Talen:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
  • Frans
Roberta Sardo
Customer Services Representative
Roberta Sardo
Customer Services Representative


Telefoonnummer:
+31 (0)344 67 20 30

E-mail:
Roberta.Sardo@fruity-line.nl

Talen:
  • Nederlands
  • Engels
  • Spaans
  • Italiaans
Marianne Leeman
Customer Services Representative
Marianne Leeman
Customer Services Representative


Telefoonnummer:
+31 (0)344 67 20 30

E-mail:
Marianne.Leeman@fruity-line.nl

Talen:
  • Nederlands
  • Engels
  • Duits
Ellen Arts
Marketing
Ellen Arts
Marketing


Telefoonnummer:
+31 (0)344 67 20 30

E-mail:
Ellen.Arts@fruity-line.nl

Talen:
  • Nederlands
  • Engels

Contact info

Cuneraweg 9
4051 CE Ochten, Nederland


0031 - (0)344 - 67 20 30
0031 - (0)344 - 67 20 31


info@fruity-line.nl